Četvrtak, 18 Travanj 2024 22:09
Ad Top Header

PETA POBJEDA U NIZU DUGOSELSKIH NOGOMETAŠA

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

U 10.kolu III HNL nogometaši NK Dugo Selo su uvjerljivo na domaćem terenu savladali NK Zagreb rezultatom 6:1. Peta pobjeda u nizu ostvarena je efikasnom igrom raspucanih napadača. Mlada i neiskusna momčad NK Zagreba nije mogla parirati našoj momčadi koja je ove sezone odlično posložena i kako se prvenstvo zahuktava iz kola u kolo se polako primiče prema vrhu ljestvice, a serija od pet pobjeda za redom nam potvrđuje snagu i domete ove momčadi.

Na dobro popunjenim tribinama gradskog stadiona gledali smo lepršav i dopadljiv nogomet u kojem su prednjačili naši nogometaši koji preko Batarilo-Čerdića u 8.minuti susreta dolaze u vodstvo. Gosti se vraćaju u utakmicu prekrasnim golom Matijevića, no Darojković i Benković svojim golovima okreću rezultat u korist domaće momčadi i na odmor se odlazi sa rezultatom 3:1 za domaćina. Na otvaranju drugog poluvremena u 49. minuti Ivančević eurogolom iz slobodnog povećava na 4:1, a za konačni rezultat 6:1 su se pobrinuli opet Benković u 67.minuti i Darojković u sudačkoj nadoknadi susreta. Visoka pobjeda je donijela pomak na 5.mjesto ljestvice i pozitivnu gol razliku. S raspucanim strijelcima nogometaši NK Dugo Selo u sljedećem kolu gostuju u Zagrebu kod NK Ponikve u subotu 20.10.2018 u 15:00 h .