Kategorija: Nogomet
Objavljeno: 14 Listopad 2019

Rugvičani se prošetali Stupnikom

Iako ih je sredinom tjedna zatresla vijest kako ih napušta trener Ante Klarić, to se previše negativno nije odrazilo na momčad Rugvica Save 1976 koja je pravu snagu pokazala na gostovanju u Stupniku, kod istoimenog domaćina. Sportski direktor Matej Golubić sjajno je pripremio momčad koja je gostovanjem u Stupniku projurila kao brzi vlak. Pobjeda od 3:0, pokazuje koliko je sastav Rugvica Save 1976 bio dominantan.

Opširnije...

NK Dugo Selo: PODJELA BODOVA

Nogometaši NK Dugo Selo su u 8. kolu III HNL odigrali neodlučeno 0:0 na domaćem terenu protiv NK Maksimir. Prvo poluvrijeme je proteklo u čvrstoj igri  na središnjici terena sa nekoliko poluprilika na obadvije strane,  ali bez pravog udarca na obadva gola. Najbolju priliku su imali nogometaši NK Dugo Selo koji  u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena  nisu iskoristili kazneni udarac koji je izveo Drmić, no odlični vratar gostiju Javor uspješno  brani njegov pokušaj.

Objavljeno: 10 Listopad 2019

NK Dugo Selo: S(P)RETNIM ZAGORCIMA BODOVI

Nogometaši NK Dugo Selo su u 7. kolu III HNL poraženi na gostovanju u Krapini od NK Zagorec rezultatom 1:0. Čvrsta i otvorena utakmica u kojoj je svaka momčad imala svoje prilike. Domaćini su jednu svoju priliku pred sami kraj susreta pretvorili u zgoditak koji im je na kraju donio tri boda.

Objavljeno: 07 Listopad 2019

Rugvica Sava 1976 nastavila visoki let

U susjedskom derbiju Jedinstvene županijske lige, nogometaši Rugvica Save 1976 na igralištu u istoimenom općinskom središtu ugostili su susjede iz Ivanić-Grada, Naftaš Ivanić. Gosti koji su u prvenstvo ušli pobjedničkog garda osvojivši u prvih pet kola 13 bodova, nakon toga su malo posustali.

Objavljeno: 01 Listopad 2019

NK Dugo Selo: GOSTI IZ VRAPČA UZELI PONUĐENO

Nogometaši NK Dugo Selo su u 6.kolu III HNL  ubilježili svoj drugi poraz na domaćem terenu ove sezone. Bolji od njih su bili nogometaši NK Vrapče koji su pobijedili 3:1. Sama utakmica nije bila nogometna ljepotica. Domaći nogometaši u utakmicu ulaze  oslabljeni bez standardnih  Drmića i Stjepanovića, ali i takvi su se kroz pas  igru pokušavali nametnuti gostima koji su se čvrstim blokom  strpljivo branili i čekali svoju priliku.

Objavljeno: 24 Rujan 2019

NK Dugo Selo: VINOGRADARU BODOVI U MLADINI

Nogometaši NK Dugo Selo su u 5.kolu III HNL na gostovanju u Mladini kod NK Vinogradar upisli svoj drugi poraz u prvenstvu. Domaći nogometaši su prvoplasirana momčad lige  i u svojim redovima imaju nekoliko iskusnih i prekaljenih igrača sa prvoligaškim  i drugoligaškim iskustvom koji su od samog početka susreta nametnuli svoj ritam igre naspram naših mladih igrača od  koji neki igraju svoju prvu seniorsku sezonu.

Objavljeno: 08 Rujan 2019

Raspucani Rugvičani do vrha napunili mrežu Lomnice

Nogometaši Rugvica Save 1976 u trećem kolu Jedinstvene županijske lige s visokih 7:1 svladali su Lomnicu, kojoj je to treći ovosezonski poraz. 25. minuta trebalo je domaćoj momčadi da otključa gostujuća vrata nakon čega je uslijedila golijada u kojoj je dominirao četverostruki strijelac Filip Belić.

Objavljeno: 02 Rujan 2019

NK Dugo Selo: BIVŠI DRUGOLIGAŠ NK LUČKO POSRNUO U DUGOM SELU

U 2.kolu III HNL nogometaši su na domaćem terenu ostvarili pobjedu protiv NK Lučko rezultatom 3:1. Već na samom otvaranju utakmice gosti u 12.minuti dolaze vodstvo golom Barišića. Domaći igrači ubrzo vraćaju utakmicu u rezultatski egal u 18.minuti kada lijepu akciju pogotkom završava Josipović i poravnava na 1:1. Nakon zgoditka na terenu je bolja momčad NK Dugo Selo koja čvrstom i igrom i dobrom kombinatorikom uspijeva nametnuti svoj ritam igre iz kojeg su u nekoliko navrata opasno zaprijetili.