Kategorija: Nogomet
Objavljeno: 19 Lipanj 2019

LIMAĆI NK DUGO SELO DOBRU NOGOMETNU SEZONU ZAČINILI LIJEPIM USPJEHOM

Limaći NK Dugo Selo (U-10 dječaci rođeni 2009 i U -11 dječaci rođeni 2008) su prošlog vikenda 0d 14.06. – 16.06.2019 nastupili na šestom po redu međunarodnom turniru               „ Crikenica cup 2019 “ koji se održava u Crikvenici. Bio je ovo prvi nastup mladih nogometaša NK Dugo Selo na ovom turniru. Na turniru je nastupilo 120 ekipa u četiri dobne skupine ( U-8,U-9, U-10, U-11), a boje kluba na ovom turniru su predstavljale dvije ekipe U-10 i U-11.

Opširnije...

Objavljeno: 20 Svibanj 2019

NK Rugvica Sava: EFIKASNOM IGROM DO BODOVA

Nogometaši NK Rugvica Sava 1976 su u 26.kolu JŽNL na domaćem terenu ostvarili pobjedu u utakmici protiv NK Rakovec rezultatom 4:3. Prvo poluvrijeme utakmice u potpunosti pripada domaćim igračima koji su golovima Klarića i Bandića iz odlično izvedenog slobodnog udarca otišli na odmor sa prednošću od 2:0.

NK Dugo Selo: RITAM I RASPORED UTAKMICA UZIMAJU SVOJ DANAK

Nogometaši NK Dugo Selo su prošlog tjedna imali gusti nogometni raspored. U srijedu u 31.kolu III HNL zapad su gostovali u Kurilovcu gdje su odigrali neodlučeno 2:2 protiv istoimenog trećeligaša, te golovima Mikulića i Žabeca osvojili bod. Već u subotu u 32.kolu na domaćem terenu ih je čekala utakmica protiv NK Špansko.

Objavljeno: 13 Svibanj 2019

NK Dugo Selo: ZAUSTAVLJENA SERIJA DUGOSELSKIH NOGOMETAŠA

Nakon serije od četiri pobjede u nizu nogometaši NK Dugo Selo su u 30.kolu III HNL zapad na domaćem terenu ubilježili poraz. Bolji od njih su bili nogometaši NK Jadran Poreč koji su slavili rezultatom 3:0. Nakon dobrog otvaranja utakmice gdje su dugoselski nogometaši stvorili dvije izgledne prilike za vodstvo gostujući nogometaši u periodu od 5.minuta postižu tri gola i već u prvoj trećini utakmice odlučuju pobjednika susreta.