Ad Top Header

NK Dugo Selo : POBJEDA ZA UZLET PREMA SREDINI LJESTVICE

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nogometaši NK Dugo Selo su ubilježili važnu pobjedu na gostovanju kod NK Hašk.

Ovom pobjedom su napravili korak prema sredini ljestvice III HNL središte i znatno mirnije mogu ući u završnicu jesenskog dijela sezone. Od samog su početka utakmice kontrolirali zbivanje na terenu, te stvorili nekoliko dobrih progoda za vodstvo, ali na odmor se otišlo sa neodlučenih 0:0. Međutim već na otvaranju drugog poluvremena u 47.minuti  raspoloženi Mikulić postiže gol za vodstvo dugoselskih  nogometaša. Nakon vodstva dugoselski nogometaši čvrstim blokom i discipliniranom igrom u sredini terena dobro kontroliraju utakmicu. U 69.minuti ponovno je na sceni Mikulić  koji svojim drugim golom na utakmici povećava vodstvo  na 2:0. Odmah nakon gola  u 70.minuti uzvraćaju domaćini preko Luketića koji kažnjava uspavanost dugoselske obrane i smanjuje rezultat na 2:1. Do kraja utakmice nogometaši NK Dugo Selo uspijevaju održati prednost i osvajaju tri važna boda. Zaslužena pobjeda koja ih je na ljestvici III HNL pomaknula na 9.mjesto sa osvojenih 16 bodova. U sljedećem kolu na domaćem terenu  bez kartoniranih Filipovića i Drmića dočekuju NK Ponikve u subotu 23.11. 2019 u 13:30.