Pred dugoselskim rukometašima i rukometašicama, košarkašima i nogometašima uzbudljiv je vikend. U gostima i na domaćem terenu borit će se za nove bodove i što bolji plasman. Dođite i podržite ih, raspored utakmica donosimo u nastavku.
NK Dugo Selo
- Subota 07.04 seniori ; III HNL zapad 22.kolo u 12h Gradski stadion Dugo Selo
NK Dugo Selo-NK Opatija
- Utorak 03.04. kadeti i juniori; III NHL 18.kolo 14 i 16h Gradski stadion Dugo Selo
NK Dugo Selo-NK Jarun
- Petak 06.04. kadeti; III HNL u 16.kolo u 16h Gradski stadion Dugo Selo
NK Dugo Selo-NK Vrbovec (zaostala utakmica)
- Nedjelja 08.04. kadeti i juniori; III NHL 19.kolo 14 i 16h – Zagreb, Maksimir
NK Maksimir – NK Dugo Selo
- Srijeda 04.04. pioniri i mlađi pioniri I ;1 liga NSZŽ 14.kolo 17 i 18.15h Gradski stadion D.Selo
NK Dugo Selo-NK Jaska (zaostala utakmica)
- Subota 07.04. pioniri i mlađi pioniri I ;1 liga NSZŽ 15.kolo 10 i 11.30 h - Vrbovec
NK Vrbovec – NK Dugo Selo
- Četvrtak 05.04 pioniri i mlađi pioniri II;2 liga NSZŽ 14.kolo u 17 i 18.15h Križ
NK Križ-NK Dugo Selo (zaostala utakmica)
- Nedjelja 08.04 pioniri i mlađi pioniri II ;2 liga NSZŽ 15.kolo u 10 i 11.30 h Gradski stadion D.Selo
NK Dugo Selo – NK Gradići
- Petak 06.04 mlađi pioniri III ; liga NSVG 11.kolo u 15:00 Kobilić
NK Vatrogasac -NK Dugo Selo
- Subota 07.04 Prstići i limači I; 1 liga NSZŽ 15.kolo u 10 i 11.30 h, Obrezina
NK Mladost – NK Dugo Selo
- Nedjelja, 07.04 Prstići II ; 2 liga NSVG 10 .kolo u 10:00, Gradski stadion Dugo Selo
NK Dugo Selo – NK Donja Zelina
- Nedjelja, 07.04 Limači II ; 2 liga NSVG 12.kolo u 11:00, Gradski stadion Dugo Selo
NK Dugo Selo – NK Klas
- Nedjelja, 07.04 Prstići III ; 3 liga NSDS, 11.kolo u 10:00, Brckovljani
NK Brcko - NK Dugo Selo
- Petak, 06.04 Limači III ; 3 liga NSDS 11 .kolo u 19:00, Bedenica
NK Strmec – NK Dugo Selo
NK Ostrna
- Županijska nogometna liga – Istok – 20. kolo
- Utakmica: NK OSTRNA : NK DONJA ZELINA
- Mjesto: Velika Ostrna
- Vrijeme: Nedjelja, 8. travnja 2017.g. u 16:00 h
MRK Dugo Selo
07.04.2018. (Subota)
- kolo, 2. Hrvatska rukometna liga '' Sjever'', SENIORI
Petrinja: RK Petrinja - MRK Dugo Selo 19,30 sati
07.04.2018. (Subota)
22.kolo, 1. Hrvatska rukometna liga, dječaci “B“ '06, “Središte“
Zagreb: RK Maksimir Pastela - MRK Dugo Selo 17,40 sati
KK Dugo Selo
- Hrvatska košarkaška liga – Centar – seniori - 18.kolo
- Utakmica: KK DUGO SELO : KK MEDVEŠČAK
- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković
- Vrijeme: Subota, 7.4.2018. u 16:30 sati - Kadetska liga Zagrebačke županije 3.kolo
- Utakmica: KK FORTUNA : KK DUGO SELO
- Mjesto: Zaprešić. ŠRC Zaprešić
- Vrijeme: Subota, 24.3.2018. u 17:00 sati
- Predkadetska Hrvatska košarkaška liga – Centar – mlađi kadeti- 8.kolo
- Utakmica: KK GORICA : KK DUGO SELO
- Mjesto: Velika Gorica
- Vrijeme: Subota, 7.4.2018. u 12:15 sati
ŽRK Dugo Selo ' 55
07.04.2018. (subota)
1.) 3.Hrvatska rukometna liga - 22.kolo
- Utakmica: ŽRK Rugvica - ŽRK DUGO SELO '55 2
- Mjesto: Rugvica (ŠSD)
- Vrijeme: 19:00 sati
08.04.2018. (nedjelja)
1.) 1.Hrvatska rukometna liga - 20.kolo
- Utakmica: ŽRK Umag - ŽRK DUGO SELO '55
- Mjesto: Umag (SD Stella Maris)
- Vrijeme: 18:00 sati
2.) Međužupanijska rukometna liga '06 - 10.krug
- Utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 2 - ŽRK Gorica , ŽRK DUGO SELO '55 1 - ŽRK Udarnik , ŽRK DUGO SELO '55 2 - ŽRK Udarnik , ŽRK DUGO SELO '55 1 - ŽRK Gorica
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Vrijeme: 09:30 , 10:30 , 11:30 i 12:30 sati