Rukometašice pobjedile Trešnjevku

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

1.HRL - 17.kolo
ŽRK DUGO SELO '55 – RK TREŠNJEVKA , 25:19 (14:11)
Bila je ovo utakmica ekipa koje su izborile plasman u poluzavršnicu Kupa Hrvatske gdje se isto mogu naći ako tako odluči ždrijeb.

Vodstvom od prve do zadnje minute naše igračice došle su do zaslužene pobjede za 7.mjesto na tablici.
Izuzev prvih 10 minuta susreta kada je rezultat bio u „egalu“, ostatak susreta naše igračice prikazale su bolju igru, naročito u obrambenom dijelu predvođene danas odličnom Budić na vratima. Prednost je prvom dijelu rasla do najvećih +7 a za veće vodstvo ispriječila se tehnička greška ili nerealizirani čisti „zicer“ što gošće koriste i smanjuju na -3 (14:11). U drugom dijelu ponovno odlazimo na +7 u 45.minuti a do kraja su gošće samo smanjile rezultat na konačnih 25:19.
U našim redovima čak se 9 igračica upisalo u listu strijelaca, najefikasnija među njima Valentina Čamber sa 7 dok je ponovno odlična na golu bila Mara Budić sa 21 obranom (53%). Bravo cure! ☺
Sljedeće kolo 01/02.04. čeka nas najdalje gostovanje u ligi i to protiv Dalmatinke iz Ploča.