Kategorija: Rukomet
Objavljeno: 08 Siječanj 2019

Rugvičanke osvojile prestižni turnir u slovačkom Prešovu

Slovački grad Prešov od 3. do 6. siječnja ugostio je 71 rukometnu ekipu iz devet zemalja u sklopu velikog međunarodnog turnira ˝Hummel 4 sport cup 2019“. Djevojčice i dječaci iz raznih dijelova Europe natjecali su se u tri dobne kategorije; 2006., 2004., 2002. godište. U konkurenciji 12 ekipa mlađe kadetkinje Rugvice smjestile su se u skupinu C s ekipama: luventa Michalovce I (SK), Handball Zlatnà na Ostrove (SK), Angyalföldi ès DSE (HU).

Opširnije...

Objavljeno: 28 Prosinac 2018

Mlađe kadetkinje Rugvice treće na turniru u Sesvetama

Mlađe kadetkinje Ženskog rukometnog kluba Rugvica 21. i 22. prosinca sudjelovale su na velikom 19-tom po redu međunarodnom Božićnom turniru pod organizacijom Rukometnog kluba Sesvete Agroproteinka. Tijekom dva dna, turnir je odigran u tri godišta uz sudjelovanje više od 30 ekipa iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Crne Gore te Austrije.

Objavljeno: 12 Prosinac 2018

Poraz rukometašica Rugvice u Sesvetama

Rukometašice Rugvice na gostovanju u Sesvetama kod druge ekipe Sesvete Agroproteinke doživjele su drugi ovosezonski poraz. Bio je to derbi susret desetog kola u kojem su se sastale dvije vodeće ekipe lige, a uspješnije su bile mlade Sesvećanke koje su slavile s 31:28 nastavivši tako ovosezonski niz bez poraza.

Objavljeno: 28 Studeni 2018

ŽRK Dugo Selo '55: Uvjerljiva pobjeda u Rovinju

S gostovanja u Rovinju naše seniorke vraćaju se s uvjerljivom pobjedom rezultatom 41:25 (18:8) nastavivši tako 100-tni učinak od devet pobjeda u nizu. Od početka su naše rukometašice ozbiljno ušle u susret i već u 11. minuti imale prednost od 8 pogodaka razlike, a do kraja poluvremena povećale istu na +10 (8:18). U drugom dijelu nastavljaju u istom ritmu i u 42.minuti semafor pokazuje +17 (12:29), a u 58. minuti najviših +18 (23:41).

Objavljeno: 26 Studeni 2018

Visoka pobjeda Rugvičanki u Križu

Gostovanje u Križu kod ekipe Trnine oduvijek je bilo jedno od težeih, zbog čega su se rukometašice Rugvice s razlogom ozbiljno pripremale za ovaj susret protiv četvrtoplasirane ekipe, koju su na kraju svladale s visokih 35:19.