Utorak, 30 Travanj 2024 19:22
Ad Top Header

DUGOSELCIMA ZASLUŽENI BOD PROTIV FAVORITA NK OPATIJA

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nogometaši NK Dugo Selo su u 22 kolu III HNL zapad su na domaćem ternu ugostili nogometaše NK Opatija. Gostujuća momčad je na papiru slovila za favorita kao drugoplasirana momčad lige i pogotovo ako znamo da su u proljetnom dijelu sezone bez poraza.

No u Dugom Selu nitko sa sigurnošću ne može računati na sigurne bodove, a ova tvrdnja se i ovaj put pokazala točnom. U prvom poluvremenu smo gledali rastrganu igru gdje naši igrači ostavljaju bolji dojam i bilježimo nekoliko izglednih prilika no na odmor se odlazi sa netaknutim mrežama. Nastavak utakmice nam donosi odličnu priliku naših igrača kada Ivančevićev pokušaj glavom gostujući golman Lovrić zaustavlja odličnom intervencijom. Gosti u nastavku podižu razinu igre i u 62. minuti nakon jednog kontakta u domaćem kaznenom prostoru sudac pokazuje na bijelu točku.

Siguran realizator je Šolić i gosti dolaze u vodstvo 0:1. Nekoliko minuta kasnije gosti opet prijete no domaći golman Sušak zaustavlja njihov pokušaj. Kako se bližio kraj utakmice naši igrači povećavaju pritisak na gostujućoj polovici i u 83. minuti jednu povratnu loptu na dvadesetak metara od gola prihvaća Batarilo-Čerdić, lažnjakom se oslobađa protivničkog igrača i preciznim udarcem pogađa mrežu gostiji za zasluženih 1:1. Do kraja utakmice bilježimo jednu izglednu situaciju naših igrača no bez promjene rezultata. Ovim nerješenim rezultatom naši igrači su i dalje čvrsto na sredini ljestvice sa solidnom bodovnom zalihom od zone ispadanja, a u idućem 23. kolu 14.04.2018. gostuju u Labinu kod NK Rudar.