Još jedno uspješno izdanje Memorijalnog rukometnog turnira u Dugom Selu

Ženski rukometni klub Dugo Selo ’55 tradicionalno svake godine organizira Memorijalni rukometni turnir „Đuro Dubenik“ u čast svog osnivača kluba.

Turnir je odigran 01. i 07. rujna 2019. god. u Gradskoj sportskoj dvorani Dugo Selo u tri kategorije – seniorke, mlađe kadetkinje ’04 i djevojčice ’06. Turnir je bio međunarodnog karaktera sa sudjelovanjima ekipa iz Mađarske (Csurgói NKC) i Slovenije (ŽRD Litija, ŽRK Krka, RŽK Zagorje), a u sve tri kategorije prikazan je odličan rukomet.

U nedjelje 01.09. turnir se igrao u kategoriji seniorki i mlađih kadetkinja ’04. U seniorskom dijelu turnira gledali smo ekipe ŽRK Dugo Selo ’55, ŽRK Krka (Slovenija), ŽRD Litija (Slovenija) i Csurgói NKC (Mađarska) a pobjednice turnira bile su rukometašice iz Mađarske, ekipa Csurgói NKC.

Kod mlađih kadetkinja ’04 nastupile su ekipe ŽRK Dugo Selo ’55, RK Podravka Vegeta, ŽRK Samobor i ŽRK Krka (Slovenija), a prvo mjesto na kraju je osvojila ekipa RK Podravka Vegeta.

Djevojčice ’06 turnir su odigrale u u subotu 07.09. uz sudjelovanje ekipa ŽRK Dugo Selo ’55, RK Podravka Vegeta, ŽRK Trnina, ŽRK Zrinski, ŽRK Samobor i RŽK Zagorje (Slovenija). U jakoj konkurenciji turnir je na kraju osvojila ekipa RK Podravka Vegeta.

_________________________________________________________

SENIORKE

Rezultati:

Polufinale 1: Dugo Selo '55 – Litija , 36:25 (23:10)
Polufinale 2: Krka – Csurgoi NKC , 23:28 (8:12)
Utakmica za 3.-4.mjesto: Litija – Krka , 21:35 (6:17)
Utakmica za 1.-2.mjesto: Dugo Selo '55 – Csurgoi NKC , 20:22 (5:13)

Poredak:

  1. Csurgoi NKC
  2. ŽRK Dugo Selo '55
    3. ŽRK Krka
  3. ŽRD Litija

Najbolje pojedinke:
- Najbolja golmanica: Kiss Orsolya (Csurgoi NKC)

- Najbolja strijelkinja: Josipa Bebek (ŽRK Dugo Selo '55)
- Najbolja igračica: Valentina Čamber (ŽRK Dugo Selo '55)

_________________________________________________________

Mlađe kadetkinje '04

Rezultati:

Polufinale 1: Dugo Selo '55 – Samobor , 27:11 (15:4)
Polufinale 2: Podravka – Krka , 30:21 (15:9)
Utakmica za 3.-4.mjesto: Krka – Samobor , 26:15 (10:8)
Utakmica za 1.-2.mjesto: Dugo Selo '55 – Podravka , 25:28 (12:15)

Poredak:

  1. RK Podravka
  2. ŽRK Dugo Selo '55
  3. ŽRK Krka
  4. ŽRK Samobor

Najbolje pojedinke:
- Najbolja golmanica: Ema Novosel (ŽRK Dugo Selo '55)

- Najbolja strijelkinja: Katja Vuković (ŽRK Dugo Selo '55)
- Najbolja igračica: Ema Stručić (RK Podravka)

_________________________________________________________

DJEVOJČICE '06

Rezultati:

Dugo Selo ’55 – Trnina , 21:23 (8:11)
Samobor – Zrinski , 28:24 (13:12)
Trnina – Podravka , 16:23 (7:8)
Zrinski – Zagorje , 13:22 (7:10)
Podravka – Dugo Selo ’55 , 28:20 (15:9)
Zagorje – Samobor , 33:23 (20:11)
Utakmica za 5.-6.mjesto: Dugo Selo ’55 – Zrinski , 17:23 (9:16)
Utakmica za 3.-4.mjesto: Samobor – Trnina , 25:15 (13:11)
Utakmica za 1.-2.mjesto: Zagorje – Podravka , 17:24 (5:11)

Poredak:
1. RK Podravka

2. RŽK Zagorje
3. ŽRK Samobor
4. ŽRK Trnina
5. ŽRK Zrinski
6. ŽRK Dugo Selo '55

Najbolje pojedinke:
- Najbolja golmanica: Živa Zupan (RŽK Zagorje)

- Najbolja strijelkinja: Lucija Cinzek (ŽRK Trnina)
- Najbolja igračica: Gabrijela Domović (RK Podravka)

đuro dubenik1 đuro dubenik2 đuro dubenik3 đuro dubenik4 1 đuro dubenik4 2 đuro dubenik4 3 đuro dubenik4 4