MUŠKI RUKOMETNI KLUB ''DUGO SELO'': Mlađi kadeti 2004 zlatni na Međunarodnom turniru ''DUBRAVA 2019'' !

Samo deset sati nakon povratka s Međunarodnog turnira u Beogradu, mlađi kadeti 2004 i dječaci 2006 nastavili su natjecanje na rukometnom turniru ''Dubrava 2019'' koji se održavao od 29.08.-01.09.2019. godine. Pod vodstvom trenera Filip Horvata, mlađi kadeti 2004 ponovno su nam podarili veselje, osvojivši, superiorno, sa 6 pobjeda u 6 utakmica, zlatnu medalju. 

Za najboljeg igrača turnira proglašen je srednji vanjski ''Dugog Sela'' , Tian Borovec.

REZULTATI, MLAĐI KADETI ’04:

DUGO SELO – DUBRAVA                                              29 – 24

DUGO SELO – VARAŽDIN                                             24 – 21

DUGO SELO – GORICA                                                 28 – 20

DUGO SELO – VODICE                                                 33 - 21

Polufinale: DUGO SELO – IVANIĆ                                 29 - 19

Finale:   DUGO SELO – DUBRAVA                                25 - 23

DJEČACI ’06 , očito, preumorni od turnira u Beogradu, naturniru ''Dubrava 2019''osvojili su 6. mjesto sa 4 pobjede i 3 poraza.

REZULTATI, DJEČACI '06:

DUGO SELO – ČAKOVEC                                               24 - 13

DUGO SELO – PPD ZAGREB                                         16 - 31

DUGO SELO – SESVETE                                                29 - 20

DUGO SELO – VODICE                                                  26 - 25

DUGO SELO – DINAMO                                                 22 - 24

DUGO SELO – BJELOVAR                                            24 – 25

Za 5 mjesto: DUGO SELO – RUGVICA                         28 - 29

Na turniru su se, pod vodstvom trenera, prof. Nikole NIkolca, natjecalii DJEČACI 2008 koji su u konkurenciji 10 momčadi, sa 3 pobjede, jednim neodlučenim ishodom i jednim porazom, zauzeli 5. mjesto. Igrajući u skupini, zbog lošije gol razlike, zauzeli su 3. mjesto čime su propustili polufinale turnira te su izborili ''borbu'' za 5. mjesto na turniru.

DUGO SELO – SESVETE 2                                              11 - 8

DUGO SELO – DUBRAVA                                                 22 - 5

DUGO SELO – DINAMO                                                    9 - 9

DUGO SELO – MAKSIMIR PASTELA                               7 – 12

Za 5. mjesto. DUGO SELO – GRK VARAŽDIN               22 - 16