ŽRK Dugo Selo ’55: Rukometašice na turniru u Samoboru – zlato za mlađe kadetkinje '04

Ekipe mlađih kadetkinja 2004/05. i djevojčica 2006/07. sudjelovale su na jakom međunarodnom rukometnom turniru „Samobor handball Cup 2019“ koji se je održao od 1. do 2. lipnja u Samoboru.

Obje ekipe ŽRK Dugo Selo ’55 postigle su zapažene rezultate, mlađe kadetkinje ’04 odličnim su igrama osvojile 1. mjesto dok su djevojčice ’06 osvojile 6. mjesto.

Kod mlađih kadetkinja ’04 nastupilo je 10 ekipa podijeljenih u 2 skupine, a o kvaliteti turnira govori podatak da je nastupilo 5 ekipa sa nedavno održane Završnice prvenstva Hrvatske (Lokomotiva, Dugo Selo '55, Zrinski, Sisak i Rugvica). Nakon što su naše djevojke bile 100% u skupini, u polufinalu ih je čekala ekipa Zrinskog iz Čakovca koju pobjeđuju rezultatom 18:14. U finalu su im protivnice bile ekipa Lokomotive iz Zagreba koju pobjeđuju rezultatom 18:15. Iz redova ŽRK Dugo Selo '55 Katja Vuković proglašena je najkorisnijom igračicom turnira.

Kod djevojčica '06 nastupilo je 9 ekipa podijeljenih u 2 skupine. Nakon što su naše djevojke završile u skupini na 3. mjestu, u utakmici za 5. mjesto bolje od njih bila je ekipa Siska.

Uz stručno vodstvo trenera N. Plašića, mlađe kadetkinje ŽRK Dugo Selo ’55 nastupile su u sastavu: E. Novosel, E. Bićanić, M. Grgošević, K. Vuković, G. Vladić, L. Golub, N. Josipović, I. Žerdin, E. Vražić, T. Koleš, M. Brnjaković, L. Pavlić i N. Jambrek.

Uz stručno vodstvo trenerice T. Plašić, djevojčice ŽRK Dugo Selo '55 nastupile su u sastavu: E. Beljo, K. Petričević, J. Franjić, M. Protrka, M. Pezelj, M. Mišir, K. Vuković, M. Milić, N. Topol, L. Dunđer, N. Franjčić, I. Milašinčić, L. Škrabec, E. Kovačević, L. Popovski i P. Ciberlin.