Četvrtak, 18 Travanj 2024 02:28
Ad Top Header

NK Dugo Selo : ODLIČNA PREDSTAVA I POBJEDA NA KRAJU SEZONE

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nogometaši NK Dugo Selo su u 33. kolu III HNL zapad na domaćem terenu protiv NK Opatija upisali novu pobjedu i nova tri boda.

Vidjeli smo dobru, efikasnu i zanimljivu utakmicu. Dugoselski nogometaši su bolje ušli u utakmicu i u periodu od 22.do 27.minute riješili pitanje pobjednika. U 22.minuti odlična akcija i dubinska lopta na krilo za Žabeca koji odlično odigrava na peterac gostiju gdje utrčava Mikulić i postiže gol za vodstvo. Ubrzo zatim u 24.minuti na sceni su opet dvojac Žabec –Mikulić no ovoga puta Mikulić asistira Žabecu za 2:0. Nova lijepa i dobra akcija nogometaša NK Dugo Selo u 27.minuti i svoj drugi gol na utakmici postiže raspoloženi Žabec za vodstvo od 3:0. Pred kraj poluvremena u 44.minuti gosti golom Furijana smanjuju rezultat na 3:1. Dugoselski nogometaši odmah uzvraćaju odličnom akcijom kada nakon duplog pasa sa Mikulićem agilni Perišić izlazi sam pred gostujućeg vratara i postiže zgoditak za povećanje vodstva od 4:1. Odlično i efikasno prvo poluvrijeme završava sa zasluženom prednošću domaćina. U nastavku utakmice gosti prvi prijete i postižu zgoditak . Nakon jednog udarca sa 20 ak metara domaći golman Bagarić odlično brani, no na njegovu odbijenu loptu natrčava Vlatković i smanjuje rezultat na 4:2. To je ujedno i bilo sve od gostiju jer su nogometaši NK Dugo Selo do kraja susreta rutinski kontrolirali utakmicu. Bilježimo još dvije prilike mladog Galića. Najprije u 67.minuti kasni na jedan ubačaj u gostujućem petercu, a u 75.minuti se odlično izborio za loptu u šesnaestercu gostiju no njegov udarac zaustavlja greda. Na kraju zaslužen pobjeda nogometaša NK Dugo Selo koji su se u zadnjoj utakmici sezone na domaćem terenu pobjedom i odličnom igrom na najljepši način zahvalili vjernim navijačima. U zadnjem kolu nogometaši NK Dugo Selo gostuju kod NK Trnje u subotu 02.06.2019 s početkom u 17:30 sati.