Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

NK Rugvica 2:0 NK Ban Jelačić (V)

ŠRC Rugvica, Rugvica, nedjelja 20. studenog, 14:00 sati

Strijelci: Rugvica – Jozo Rašić (72) 11m, Marko Salatović (74')

Suci: Mato Josipović, Krunoslav Anić, Danijel Gašpar

Rugvičani su u posljednih dvadesetak minuta potopili goste iz Vukovine koji su se do 72' uspjeli braniti i održavati nulu.

Obje ekipe ušle su agresivnije u susret. Rugvica je svoju agresivnost usmjerila prema golu Bana Jelačića, dok su gosti svoju okrenuli prema rušenju domaćih igrača. U prvom dijelu Rugvica je šest puta pucala prema vratima Bana, a gosti nisu uputili niti jedan udarac kojim bi ugrozili Andrijanićeva vrata.

Nastavak donosi još više prilika domaćina. Devet puta pucali su Rugvičani, a pet puta lopta je išla u okvir gola. Pritisak se isplatio u 70' kada glavni sudac Josipović pokazuje na bijelu točku. S jedanaest metara zabija Rašić (72'), a dvije minute nakon toga Salatović savršeno odmjerenim udarcem s distance posprema loptu u gornji desni kut. Pet minuta prije kraja susreta Salatović ima priliku za drugi pogodak - pogađa desnu stativu iz slobodnog udarca. Rezultat ostaje 2:0 za Rugvicu koja može zadovoljna otići na pauzu.

NK Rugvica: Andrijanić, Mujčić, Kuprešak, Bosankić, Stanić (82') , Barberić, I. Fišter (C), Rašić, Salatović (87'), Juroš (89')

Zamjene: Mizan (82'), Brtan (87'), Noršić (89'), Marić, Pušić

Trener: Matej Golubić

NK Ban Jelačić (V): Čorković, Šanović, Šipušić, Hmelina, Vojnović, Sokić, Matejčić (C), Petravić, Matković, Debijađi, Biljan

Zamjene: Orešković, Ivanda

Trener: Emil Družić