NK Dugo Selo : TRNJE UZELO BODOVE

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nogometaši NK Dugo Selo su u 6. kolu III HNL na domaćem terenu doživjeli poraz.

Bolji od njih su bili nogometaši NK Trnje koji su slavili pobjedu 1:0. Na samom otvaranju utakmice u 3.minuti gosti dolaze u vodstvo nakon jednog ubačaja sa poludistance domaći golman slabo reagira što u vodstvo  gostiju rutinirano pretvara Guja. Nakon ranog vodstva gosti disciplinirano brane središnjicu terena. Kod dugoselskih igrača raspoložen je bio Nikica Filipović koji je u prvom poluvremenu gostima zadavao probleme svojim prodorima po desnom boku, no njegove povratne lopte nisu došle do suigrača  i na odmor se odlazi da prednošću gostiju. U nastavku utakmice u 46. minuti sudac Marinčević griješi kada u čistoj situaciji saplitanja Grgića sa leđa ne svira kazneni udarac za dugoselske nogometaše. U nastavku utakmice nogometaši NK Dugo Selo pokušavaju doći do poravnanja rezultata, ali gosti discipliniranom igrom u središnjici terena zaustavljaju njihove pokušaje, te iz Dugog Sela odlaze sa tri boda. Nogometaši NK Dugo Selo u sljedećem kolu gostuju kod NK Vrapče gdje će tražiti priliku za iskupljenje i nove bodove.