Ponedjeljak, 24 Veljača 2020 06:47
Ad Top Header

FURIOZNI PRSTIĆI NK DUGO SELO

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

U 17.kolu NSZŽ, lige  PRSTIĆA  naši mali igrači su na domaćem terenu  odigrali utakmicu sezone i u potpunosti nadigrali i deklasirali vršnjake iz NK Mlaka rezultatom 4 : 1.

Ova velika pobjeda je time još slađa ako znamo da su gosti prvoplasirana momčad na tablici i da su ima naši mališani nanijeli prvi poraz u prvenstvu. Već na početku proljetnog dijela sezone po rezultatima u prvim utakmicama  bilo vidljivo  da su naši igrači kroz zimu vrijedno radili  , a sada je to i na najbolji način potvrđeno u utakmici sa liderom prvenstva. U idućem kolu naši igrači gostuju u Zelini gdje se nadamo nastavku niza osvajanja bodova.

RASPORED    16/17.04.2016

KATEGORIJA

UTAKMICA

DATUM

VRIJEME

PRSTIĆI   I

NK ZELINA - NK DUGO SELO

17.04.2016. nedjelja

                    10:00 h

PRSTIĆI  II

NK MLAKA - NK DUGO SELO

17.04.2016. nedjelja

                    10:00 h

PRSTIĆI  III

NK DUGO SELO – NK SLOGA

09.04.2016. subota

                    09:30 h

LIMAĆI    I

NK ZELINA - NK DUGO SELO

17.04.2016. nedjelja

                   11:15 h

LIMAĆI   II

NK DUGO SELO – NK VATROGASAC

16.04.2016. subota

                    11:30 h

LIMAĆI   III

NK DUGO SELO – NK SLOGA

16.04.2016. subota

                    10:30 h

MLAĐI PIONIRI  I

NK DUGO SELO – HNŠK MOSLAVINA

16.04.2016. subota

                   16:00 h

MLAĐI  PIONIRI  II

NK ZELINA -  NK DUGO SELO

16.04.2016. subota

                    10:00 h

STARIJI PIONIRI  I

NK DUGO SELO – HNŠK MOSLAVINA

16.04.2016.subota

                    17:15 h

STARIJI PIONIRI II

 NK ZELINA -  NK DUGO SELO

16.04.2016.subota

                    11:30 h

KADETI

NK JARUN - NK DUGO SELO

17.04.2016. nedjelja

                    15:00 h

JUNIORI

NK JARUN - NK DUGO SELO

17.04.2016. nedjelja

                    17:00

REZULTATI  ODIGRANIH  UTAKMICA  PROŠLOG  KOLA  09/10.04.2016 :

KATEGORIJA

UTAKMICA

REZULTAT

PRSTIĆI  I

NK DUGO SELO – NK MLAKA

4 : 1

PRSTIĆI  II

NK DUGO SELO – NK MLADOST

5 : 3

PRSTIĆI  III

NK SAVA SOP - NK DUGO SELO

5 : 2

LIMAĆI    I

NK DUGO SELO – NK MLAKA

3 : 3

LIMAĆI   II

NK UDARNIK – NK DUGO SELO

0 : 8

LIMAĆI    III

NK SAVA SOP - NK DUGO SELO

1 : 2

MLAĐI PIONIRI I

NK LUČKO - NK DUGO SELO

3 : 0

MLAĐI PIONIRI  II

NK DUGO SELO – NK SAMOBOR

2 : 7

STARIJI PIONIRI I

NK LUČKO - NK DUGO SELO

2 : 1

STARIJI PIONIRI II

NK DUGO SELO – NK SAMOBOR

1 : 4

KADETI

NK DUGO SELO – NK VINOGRADAR

1 : 0

JUNIORI

NK DUGO SELO – NK VINOGRADAR

4 : 1

 

T.Š

© 2019 Dugoselski Šport - Sva prava zadržana. . Designed By - FRIC-