NK Dugo Selo : POBJEDA ZA UZLET PREMA SREDINI LJESTVICE

Nogometaši NK Dugo Selo su ubilježili važnu pobjedu na gostovanju kod NK Hašk.

Ovom pobjedom su napravili korak prema sredini ljestvice III HNL središte i znatno mirnije mogu ući u završnicu jesenskog dijela sezone. Od samog su početka utakmice kontrolirali zbivanje na terenu, te stvorili nekoliko dobrih progoda za vodstvo, ali na odmor se otišlo sa neodlučenih 0:0. Međutim već na otvaranju drugog poluvremena u 47.minuti  raspoloženi Mikulić postiže gol za vodstvo dugoselskih  nogometaša. Nakon vodstva dugoselski nogometaši čvrstim blokom i discipliniranom igrom u sredini terena dobro kontroliraju utakmicu. U 69.minuti ponovno je na sceni Mikulić  koji svojim drugim golom na utakmici povećava vodstvo  na 2:0. Odmah nakon gola  u 70.minuti uzvraćaju domaćini preko Luketića koji kažnjava uspavanost dugoselske obrane i smanjuje rezultat na 2:1. Do kraja utakmice nogometaši NK Dugo Selo uspijevaju održati prednost i osvajaju tri važna boda. Zaslužena pobjeda koja ih je na ljestvici III HNL pomaknula na 9.mjesto sa osvojenih 16 bodova. U sljedećem kolu na domaćem terenu  bez kartoniranih Filipovića i Drmića dočekuju NK Ponikve u subotu 23.11. 2019 u 13:30.