NK Dugo Selo : POBJEDA I NOVI BODOVI ZA MIRNIJI NASTAVAK SEZONE

Nogometaši NK Dugo Selo su u 12. kolu III. HNL središte upisali pobjedu na domaćem terenu protiv NK Špansko.

Po teškom i raskvašenom terenu vidjeli smo dobru i zanimljivu utakmicu. Domaći igrači su se od prvog sudčevog zvižduka nametnuli kao momčad koja želi pobjedu. U prvom poluvremenu bilježimo nekoliko dobrih prilika, no mreža gostiju ostaje netaknuta do 69. minute kada Mamić postiže gol za vodstvo dugoselskih nogometaša od 1:0. Ubrzo zatim u 74. minuti Mikulić postiže gol za  vodstvo  2:0 i rješava pitanje pobjednika. Na ljestvici III. HNL središte nogometaši NK Dugo Selo se nalaze na 11. mjestu s 13 osvojenih bodova. U idućem kolu gostuju na Pešćenici kod NK HAŠK u subotu 17. 11. 2019. u 13:30 sati.