NK Dugo Selo : DERBI BEZ POBJEDNIKA - S(P)RETNI GOSTI IZ VRBOVCA UZELI BOD

U 4.kolu III HNL nogomrtaši NK Dugo Selo su na domaćem terenu ugostili susjede NK Vrbovec.

Bez obzira na trenutne forme momčadi i plasman na ljestvici ovakve utakmice su sa sobom uvijek nosile onu draž sportskog rivalstva i s pravom nose epitet derbija. Nogometaši NK Dugo Selo su u zadnje dvije utakmice ubilježili pobjede i na krilima dobrih rezultata su ušli u ovu utakmicu, dok su gosti iz Vrbovca u negativnoj seriji sa jednim osvojenim bodom iz tri odigrane utakmice. Sama utakmica nije bila nogometna ljepotica, ali je ponudila dramatičnu završnicu u kojoj su gosti došli do boda. U čvrstoj i borbenoj, ali i na trenutke rastrganoj utakmici domaći igrači su pokazali više želje i htjenja da bi na samom kraju prvog poluvremena došli u zasluženo vodstvo prekrasnim golom Drmića iz slobodnog udarca. U nastavku susreta nogometaši NK Dugo Selo imaju nekoliko izrazitih prilika kojima su mogli riješiti pitanje pobjednika, no falilo je mirnoće i preciznosti. U sudačkoj nadoknadi utakmice domaćini su kažnjeni za propuštene prilike i gosti iz jedne poluprilike golom Colarića poravnavaju rezultat i dolaze do dragocjenog boda. Bolji dojam su ostavili domaći nogometaši ,ali sretni i spretniji gosti iz Vrbovca odnose bod iz Dugog Sela. Pred nogometašima NK Dugo Selo je gostovanje kod prvoplasiranog NK Vinogradar u Mladini u nedjelju 22.09.2019. s početkom u 16:30.