NK Dugo Selo: BIVŠI DRUGOLIGAŠ NK LUČKO POSRNUO U DUGOM SELU

U 2.kolu III HNL nogometaši su na domaćem terenu ostvarili pobjedu protiv NK Lučko rezultatom 3:1. Već na samom otvaranju utakmice gosti u 12.minuti dolaze vodstvo golom Barišića. Domaći igrači ubrzo vraćaju utakmicu u rezultatski egal u 18.minuti kada lijepu akciju pogotkom završava Josipović i poravnava na 1:1. Nakon zgoditka na terenu je bolja momčad NK Dugo Selo koja čvrstom i igrom i dobrom kombinatorikom uspijeva nametnuti svoj ritam igre iz kojeg su u nekoliko navrata opasno zaprijetili.

U 29.minuti su konačno došli do željenog vodstva 2:1 golom Stjepanovića. Prednošću od jednog gola nogometaši NK Dugo Selo potpuno zasluženo odlaze na odmor iako je prema prilikama taj rezultat mogao biti i veći. U nastavku utakmice opet glavnu riječ vode domaći nogometaši koji u nekoliko izglednih prilika ne uspijevaju postići zgoditak za povećanje vodstva. Ono što nisu uspijeli iz igre na kraju uspijevaju u sudačkoj nadoknadi iz kaznenog udarca kojeg je precizno realizirao Filipović. Na kraju potpuno zaslužena pobjeda nogometaša NK Dugo Selo protiv bivšeg drugoligaša. Ova pobjeda i igra su dokaz da će ova mlada momčad imati šta pokazati u III HNL ove sezone, te da će pomrsiti račune mnogima pretendentima za vrh ljestvice .U sljedećem kolu nogometaši gostuju u Kurilovcu kod istoimenog trećeligaša 07.09.2019 s početkom u 17:00.