NK Dugo Selo: ZAUSTAVLJENA SERIJA DUGOSELSKIH NOGOMETAŠA

Nakon serije od četiri pobjede u nizu nogometaši NK Dugo Selo su u 30.kolu III HNL zapad na domaćem terenu ubilježili poraz. Bolji od njih su bili nogometaši NK Jadran Poreč koji su slavili rezultatom 3:0. Nakon dobrog otvaranja utakmice gdje su dugoselski nogometaši stvorili dvije izgledne prilike za vodstvo gostujući nogometaši u periodu od 5.minuta postižu tri gola i već u prvoj trećini utakmice odlučuju pobjednika susreta.

U 27.minuti goste u vodstvo dovodi snalažljivi Radman . Odmah zatim u 29.minuti za vodstvo gostiju od 0:2 gol postiže Vlizlo, a u 31.minuti za konačnih 0:3 gol postiže Valenta. Nogometaši NK Dugo Selo su pokušali ublažiti poraz, no bez uspjeha. Tri gola primljena u vrlo kratkom periodu su na određeni način i psihološki djelovala na momčad što se najbolje vidjelo u igri jer je izostao onaj visoki presing i pritisak na gostujuće momčadi koji je krasio dugoselske nogometaše u svim utakmicama ove sezone. No razloga za zabrinutost nema. U sportu se dešavaju takve utakmice iz kojih treba izvući pouku i krenuti dalje. Prilika za popravak se nudi već u srijedu 15.05.2019 kada je pred nogometašima NK Dugo Selo na rasporedu redovno 31.kolo u kojem gostuju u Kurilovcu kod mlade, ali odličen i poletne momčadi NK Kurilovec, a već u subotu 18.05.2019 u 17:30 h u goste im dolazi NK Špansko.