NK Dugo Selo : DUGOSELSKI NOGOMETAŠI POBJEDOM PROJURILI KROZ ZAGORJE

Nogometaši NK Dugo Selo nastavljaju seriju pobjeda.

U 29. kolu III HNL zapad na gostovanju u Krapini kod NK Zagorec ubilježili su pobjedu rezultatom 3:2. Bila je to dinamična i otvorena utakmica u kojoj smo vidjeli pet golova i puno dobrih akcija. Dugoselske nogometaše u 12. minuti u vodstvo dovodi Ivančić. Domaćini uzvraćaju u 26.minuti kada Smrekar postiže zgoditak iz kaznenog udarca i poravnanva rezultat na 1:1. Do poluvremena bilježimo još po nekoloko prilika, ali na odmor se odlazi sa neodlučenih 1:1. Na samom otvaranju drugog poluvremena u 48. minuti Žabec postiže zgoditak za novo vodstvo dugoselaca od 2:1. U 74. minuti ponovno kazneni udarac za domaćine kojeg sigurno izvodi Smrekar i sa svojim drugim golom na utakmici vraća domaćine u rezultatski egal  2:2. U nastavku gledamo otvorenu utakmicu. Trener NK Dugo Selo Biškup vuče potez utakmice i u vatru šalje mladog i darovitog  Pavlovića koji mu na najbolji način uzvraća u 83.minuti kada postiže zgoditak za novo vodstvo 3:2 i pobjedu nogometaša NK Dugo Selo. Zaslužena pobjeda nogometaša NK Dugo Selo u Krapini koji su s ovom pobjedom ostvarili seriju od četiri pobjede u nizu i skočili na 6.mjesto ljestvice III HNL zapad sa 46 osvojenih bodova. U sljedećem 30 kolu u subotu 12.05.2019. naše nogometaše u Dugom Selu očekuje susret protiv NK Jadran Poreč sa početkom u 17:00 h.