NK Dugo Selo : DUGOSELSKI NOGOMETAŠI SAVLADALI PJESNIKE

Nogometaši NK Dugo Selo su nakon pobjede u prošlom kolu na domaćem terenu nastavili sa pobjedama.

U 27. Kolu III HNL zapad na gostovanju kod NK Zagreb ubiljžili su nova tri boda rezultatom 2:1. Iako trenutno NK Zagreb nije na razini svog renomea i u nekoliko zadnjih sezona proživljava najveću krizu u svom postojanju to nikako ne može umanjiti zasluženu pobjedu nogometaša iz Dugog Sela. Već na samom otvaranju utakmice nogometaši NK Zagreba dolaze u vodstvo u 3.minuti golom Bubnjića . U 10 .minuti dugoselski nogometaši uzvraćaju golom Žabeca za 1:1, da bi isti igrač u samoj završnici prvog poluvremena u 42.minuti postigao svoj drugi gol na utakmici i vodstvo za momčad NK Dugo Selo 2:1. U drugom poluvremenu smo zabilježili još nekoliko prilika na obadvije strane no bez promjene rezultata. Ovom pobjedom nogometaši NK Dugo Selo su sa osvojenih 40 bodova na osmom mjestu ljestvice III HNL zapad. Dvije pobjede u nizu su najbolja pozivnica navijačima da u 28. kolu 01.05. na praznik rada dođu podržati svoje nogometaše koji na domaćem terenu ugošćuju NK Ponikve.