NK Rugvica Sava 1976 : VAŽNA POBJEDA

Nogometaši NK Rugvica Sava 1976 su u 22.kolu JŽL na domaćem terenu ostvarili važnu pobjedu protiv NK Sloga Križe.

Gledali smo pravu prvenstvenu utakmicu koja je bila dinamična i sadržajna. Prvo poluvrijeme protiče u nastojanjima domaćih igrača da ostvare prednost, no bez uspjeha i na odmor se odlazi bez pobjednika. U nastavku utakmice domaćini   u 66.minuti dolaze u vodstvo golom Nikole Pukljaka. Nakon primljenog gola nogometaši NK Sloga se otvaraju i pokušavaju doći do poravnanja rezultata, no svi njihovi pokušaji se zaustavljaju na tridesetak metara od gola NK Rugvica Sava ili u rukama sigurnog golmana Marića.  Tako  otvorena igra gostiju  domaćinima   ostavlja prostor za ubojite kontranapade, pa tako u 83.minuti bilježimo stopostotnu priliku Noršića za povećanje rezultata, no gostujući vratar Tičak krajnjim naporom brani njegov udarac. Do kraja mreže miruju i nogometaši NK Rugvica Sava slave pobjedu 1:0, te  zasluženo osvajaju tri važna boda za nastavak prvenstva. U sljedećem 23. Kolu JŽL nogometaši NK Rugvica Sava 1976 putuju na neugodno gostovanje u Stupnik 27.04. 2019 u subotu s početkom u 17:00 h.