Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

1. Kolo: HAŠK 2:1 Dugo Selo - vodili od 12'; primili gol u 30' i 77'
  2. Kolo: Samobor 0:0 Dugo Selo
  3. Kolo: Dugo Selo 1:0 Trnje - zabili u 73'
  4. Kolo: Jadran-Poreč 1:1 Dugo Selo - vodili od 23'; primili pogodak u 62'
  5. Kolo: Dugo Selo 0:1 Krk - primili gol u 73'
  6. Kolo: Stupnik 2:2 Dugo Selo - primili gol u 22'; zabili u 55' i poveli u 66'; primili u 78'
  7. Kolo: Dugo Selo 1:3 Opatija - primili gol u 38'; zabili 63'; primili 74', 76'

Pola prvog dijela sezone je iza dugoselskog trećeligaša koji je u sedam susreta upisao jednu pobjedu te po tri remija i isto toliko poraza. Ironija leži u tome što je dugoselski sastav u tri od navedenih sedam utakmica vodio, imavši tri sigurna boda, da bi na kraju izvukao samo bod te čak dva puta ostao praznih ruku. Zanimljiv detalj je što su u ta tri, odnosno četiri susreta, od čega su tri bila u gostima, točnije gdje su vodili ili imali izjednačen rezultat primili sve pogotke u posljednjih dvadesetak minuta – najviše u periodu od 74' do 78'.

U prvom kolu Dugoselčani su vodili u gostima kod HAŠK-a od 12. minute pogotkom Matije Micića - povratnika u momčad, da bi na kraju bili poraženi. Slična situacija dogodila se na gostovanju kod Jadran-Poreča (četvrto kolo), gdje je NK Dugo Selo došlo u vodstvo (strijelac Arjan Rexhepi) i na kraju primilo pogodak u posljednjih pola sata te se moralo zadovoljiti samo bodom. U predzadnjem kolu kod Stupnika Dugoselčani su gubili u prvom dijelu, a u nastavku preokrenuli tijek susreta kada su mrežu domaćina zatresli Serafin Palić i Antonio Mamić. Nažalost, nogometna sreća ponovo nije bila dugog vijeka - Stupnik izjednačuje na  2:2 u 78. minuti. Na Gradskom stadionu u sedmom kolu NK Dugo Selo gubilo je protiv Opatije, poravnalo u nastavku pogotkom Slavka Vidovića, no gosti preokreču na 1:3 u periodu od 74' do 76'.

U ostala tri susreta, klub iz Dugog Sela remizirao je u Samoboru, slavio protiv Trnja na domaćem terenu, gdje je i poražen u petom kolu od strane ekipe Krka. NK Dugo Selo zaslužilo je zasigurno više bodova negoli je osvojilo u dosadašnjem dijelu prvenstva, no to je nogomet, a prilika za osvajanje novih bodavo bit će još puno tijekom duge sezone.