NK Dugo Selo : PODJELA BODOVA NA OTVARANJU PROLJETNOG DIJELA SEZONE

Na startu proljetnog dijela sezone u 18. kolu III. HNL zapad nogometaši NK Dugo Selo su na domaćem terenu ugostili NK Jarun. Gledali smo borbenu utakmicu gdje su gostujući nogometaši nametnuli svoj ritam utakmice , ali bez veće prijetnje po domaći gol pa se na odmor otišlo bez golova . U nastavak utakmice domaći igrači ulaze borbenije i odlučnije, ali u 59. minuti susreta gosti preko Tadića dolaze u vodstvo. Domaćini pojačavaju pritisak i u samoj završnici utakmice u 85.minuti dolaze do poravnanja. Filipović je sa polovice terena uputio  dubinsku loptu u šesnaesterac gostiju gdje se odlično snalazi mladi Galić i postiže zgoditak za poravnanje rezultata na 1:1. Ovim rezultatom svakako su zadovoljna obadvojica trenera, a pogotovo trener Biškup koji  u ovom susretu nije ima na raspolaganju dvojicu igrača (Dadić i Bajrić) koji će mu u nastavku sezone  pojačati širinu u  igračkom kadru. U sljedećem kolu naši igrači gostuju kod NK Dubrave u subotu 02.03.2019.