Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Trnje, srijeda 19. listopada, 15:30 sati

Strijelci: Dugo Selo – Antonio Mamić (31')

Maksimir – Deni Bektaši (11')

Suci: Sandro Veggian, Dario Vuić, Krunoslav Blažeković, Mateo Čalić

Novi remi i bod za Dugo Selo na travnjaku u Trnju. Oba pogotka postignuta su u prvom dijelu susreta, gdje su rano poveli domaćini preko Bektašija u 11. minuti. Dugoselčani su izjednačili u 31' pogotkom Antonia Mamića, a posljednjih dvadesetak minuta Maksimir je igrao s igračem manje na terenu. Crveni karton dobio je Jekelić u 69' počinivši pekršaj nad igračem Dugog Sela u situaciji koja je mogla donijeti vodstvo gostima. Na kraju Dugo Selo nije uspjelo iskoristiti višak te je rezultat ostao nepromijenjen.

U ostalim susretima 10. kola Samobor je odigrao neriješeno protiv Stupnika (0:0), dok je Vrapče poraženo na domaćem terenu protiv Trnja (0:1). Slično je prošla i Kustošija koja je poražena na svom travnjaku od strane Segeste (0:2). Preostali parovi koje čine: Opatija – Krk; Dubrava Tim kabel – Jadran-Poreč; Zagorec – HAŠK; Vrbovec – Vinogradar suočit će se u subotu 22. listopada s početkom u 15:30 sati.

NK Dugo Selo: Žugaj, Mamuza (C), Skorin, Filipović (54'), Pavlić, Mamić, Hrle, Gojević (92'), Palić, Salatović, Barišić (69')

Zamjene: Vladisavljević, Ivančević, Vrdoljak (92'), Ačkar (69'), Žutak, Forgač (84'), Kajtazi

Trener: Igor Kovačević

NK Vrapče: Brkić, Jalekić, Kovačić, Hodak (71'), Ćibarić (59'), Krznar, Rebernjak, Glasnović, Valenta, Bektaši. Žugaj

Zamjene: Grlj, Mulaibrahimović, Nakić (59'), Ivanković, Bastić, Kadirić (71'), Malkoč (91')

Trener: Rajko Vidović