Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Gradski stadion, subota 29. listopada, 15:30 sati

Strijelci: Dugo Selo – Emanuel Benković  (33') 11m, Ivančević (79')

Gledatelja: 300

Suci: Ivan Brdarević, Igor Havranek, Hrvoje Vrbanec, Mladen Komesar

Dugo se čekalo na novu pobjedu sastava iz Dugog Sela, a koja je stigla u trenutku najveće nužde. Nakon devedeset minuta na Gradskom stadionu protiv Zagorca - Dugoselčani su slavili rezultatom 2:0.

Dugoselski sastav u prednost dovodi Emanuel Benković preciznim udarcem s bijele točke u 33. minuti. Početna prednost održala se do posljednjih desetak minuta susreta. Trener domaćina, Igor Kovačević radi zamjenu koja se pokazala ključnom za drugi pogodak – iz igre vadi u 75' Barišića te uvodi Ivančevića koji samo četiri minute kasnije zabija za nedostižnih 2:0.

NK Dugo Selo upisalo je svoju drugu ovosezonsku pobjedu, uzevši tri velika i bitna boda na svome travnjaku.

NK Dugo Selo: Žugaj, Mamuza (C), Benković, Filipović, Mamić, Barišić (75'), Pavlić, Gojević, Martić (85'), Hrle (68'), Skorin

Zamjene: Vladisavljević, Ivančević (75'), Hrgović, Salatović (68'), Kajtazi, Ačkar (85'), Forgač

Trener: Igor Kovačević

NK Zagorec: Hadžić, Leško (27'), Malarić, Kunštek, Oraić (68'), Ćejvanović, Krajačić, Šejić, sikira (46'), Smrekar, Čunčić

Zamjene: Škrlec, Malarić (68'), Sinković, Klarić (27'), Pejić (46'), Merlin

Trener: Dražen Biškup