Prvih 8 šaranskih ekipa na pretkolu društvene šaranske lige u periodu od 11. do 13. lipnja "odlovile" su prvo od tri kola na jezeru Trstenik 2.
Najbolje plasirana ekipa kroz tri kola predstavljat će ŠRD Dugo Selo sljedeće godine na županijskoj ligi. Natjecanje traje do 13. lipnja kada će do 12 sati znati konačni rezultati. Ove godine nas predstavlja ekipa CT Dugo Selo 1 u sastavu Božidar Grebenar, Denis Pongrac, Tomislav Vurnek i Miroslav Melić koji nakon dva kola uvjerljivo vode u županiji a čeka ih jos krajem mjeseca zadnje kolo u Rakitju.
Završni rezultati 1 kola društvene šaranske lige - 1. mjesto CT CIMAŠ - CIMAŠ, drugi CT ALFA i treći CT ŠRD DUGO SELO 1
Uz to natjecanje jučer su održana 2 od 4 kola 7 dugoselske cverglijade. Nastupilo je 26 natjecatelja a prvi je bio Nikola Brezarić Drugi Matija Trčak a treći Mato Tečić. Nakon dva kola vodi Vladimir Habeković, drugi je Matija Trčak a treći Mato Tečić

















