Dugoselcima izmakla pobjeda: KRK ZABIO DVA ISTA POGOTKA

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

3. HNL Zapad – 8. kolo

NK Dugo Selo 2:2 NK Krk

Gradski stadion, subota 30. rujna, 16:00

Strijelci: Brdar 0:1 (8'), Martinović 1:1 (31'), Grgić 2:1 (45'+1'), Con 2:2 (68')

Suci: Filip Meglić, Alen Galmilec, Filip Sinković, Martin Turčin

Igrač utakmice: Emanuel Benković

Dugoselci su još jedno kolo završili bez slavlja. Nakon samo pet minuta igre Grgić presijeca igru Krka, gurnuvši Martinovića u stopostotnu priliku, no najbolji strijelac Plavih promašuje prazan gol. Gosti uzvraćaju tri minute kasnije. Brdar ostaje sam na desnoj strani i zabija glavom. U 31' raspoloženi Benković stvara novu priliku za Martinovića koji ovog puta trese mrežu krčkog vratara. Sudac pokazuje na minutu produžetka gdje Grgić sam kreira akciju, zabija za 2:1 i baca Gradski stadion u trans.

U nastavku susreta vratari su skinuli nekoliko izglednih prilika. Najviše za propuštenim šansama mogu žaliti Dugoselci. Krk je strpljivo čekao te u konačnici postigao gotovo identičan zgoditak. Ovog puta sam u petercu ostaje Con, postavivši konačnih 2:2. Najviše se svojom prodornošću istaknuo kapetan Plavih, kojeg su gosti morali zaustaviti čak četiri puta te uslijed čega su požutjeli. Posjed lopte također je bio na strani domaćina, dok je Krk vrebao iz pozadine, što se na koncu pokazalo mudrim. Čekali su na svoje prilike i iskoristili ih maksimalno.