PORAZ KOJI JE UPALIO ALARM

Nogometaši NK Dugo Selo su prošlog vikenda Uu 29 kolu III HNL zapad ubilježili visoki poraz na gostovanju u Pazinu gdje je domaćin Nk Pazinka- Pazin slavila pobjedu rezultatom 6:1. Iako su naši nogometaši u ranoj fazi utakmice autogolom domaćina došli u vodstvo nisu prezentirali igru dovoljnu za osvajanje bodova.

Uporni i borbeni domaćini do kraja poluvremena u dva navrata pogađaju mrežu naših nogometaša i na odmor odlaze sa prednošću od 2:1. Drugo poluvrijeme naši igrači kreću angažiranije i otvorenije prema golu domaćina, ali bez prave završnice što domaćini kažnjavaju i u periodu od 70. minute do 80. minute postižu četiri gola za konačnih 6:1 i ponovno oživljavaju nadu u opstanak u III HNL zapad. Ovim porazom naši nogometaši su nastavili seriju lošig utakmica u gostima, a ujedno si zakomplicirali situaciju oko očuvanja statusa trećeligaša.Tablica i raspored prvenstvenih kola nam govori da naši nogometaši još uvijek sami odlučuju o svojoj sudbini. Na rasporedu je još pet prvenstvenih utakmica od kojih naši nogometaši tri igraju na domaćem terenu. Već sljedeće subote naši nogometaši na domaćem terenu ugošćuju NK Jadran Poreč. Porečani su jedan od izravnih konkurenata u borbi za ostanak i ova spoznaja bi trebala biti dovoljan motiv našim igračima da osvoje važne bodove.