Nogomet

Donacija Bartola Franjića NK Dugo Selo: DUGOSELAC ZA DUGO SELO

Ispis

Korisnička ocjena: 1 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

Igrač Dinama i član mlade reprezentacije Hrvatske Dugoselac Bartol Franjić donirao je vrijednu sportsku opremu klubu iz kojeg je ponikao NK Dugo Selo. Tom prigodom, prenosimo s FB stranice NK Dugo Selo, upućene su mu zahvale, a i on sam se obratio svom prvom klubu i Dugoselcima.

Zahvala na još jednoj vrijednoj donaciji sportske opreme našem Dugoselcu, trenutno standardnom članu prve ekipe GNK Dinamo Zagreb i mlade reprezentacije Hrvatske, Bartolu Franjiću, koji, svojim primjerom pokazuje ljubav prema klubu u kojem je napravio svoje prve nogometne korake, u NK DUGO SELO. Ponosni smo na Bartola i želimo mu puno zdravlja i sportskog uspjeha!

NK Dugo Selo

Poslana je i poruka našim nogometašima kao i svim budućim mladim nogometnim zvijezdama. 

"Pozdrav svim mojim Dugoselcim, a posebno Vama u NK DUGO SELO. Drago mi je vidjeti svoj Grad, svoj klub iz kojeg sam ponikao u borbi za još viši rang hrvatskog nogometa. Toplo se nadam da ćete u tim ambicijama i uspjeti, i da će se nogomet u Dugom Selu dignuti na još jednu veću razinu.

Mislim da će se rad i trud uvijek isplatiti,i neka to uvijek bude glavna vodilja svim mladim igračima koji tek započinju svoj nogometni put i da ce svatko imat svojih 5 minuta za pokazat svoj talent. Želim vam svu sreću u ostvarenju svih zacrtanih ciljeva!"

Bartol Franjić

Twitter