POBJEDAMA U NASTAVAK SEZONE

Nastavak prvenstva u III hnl kadeta i juniora igračima NK Dugo Selo je donio susret na domaćem terenu protiv vršnjaka iz Mladosti Petrinja. Kadeti su u efikasnoj utakmici deklasirali svoje vršnjake rezultatom 9:0.

Gledali smo utakmicu gdje su naši igrači od prve minute zagospodarili terenom,držali posjed i diktirali tempo igre tijekom susreta, a plod takve igre je i visoki rezultat. Sa ovom pobjedom trenutno su  prvoplasirana momčad lige sa osvojenih 39 bodova. Juniori su također slavili pobjedu, no nešto teže od očekivanog. Vidjeli smo zanimljiv i dinamičan susret gdje su gosti kaznili promašaje naših igrača i došli u vodstvo 2:1 no u nastavku susreta naši igrači ubacuju u višu brzinu i preokretom dolaze do pobjede od 4:2. Ova pobjeda ih i dalje drži na 3.mjestu lige. U sljedećem kolu naši igrači gostuju kod NK Concordie. Napomenimo da od idućeg vikenda startaju prstići,limaći i pioniri sa svojim takmičenjima u ligama NSZŽ.