Remi u Kupincu: RUGVICI U ZAVRŠNICI IZMAKLA POBJEDA

JŽNL – 14. kolo

NK Kupinec 3:3 NK Rugvica

Kupinec, nedjelja 12. studenog, 14:00

Strijelci: 1:0 – Všetečka (17), 1:1 – Rašić (49), 2:1 Všetečka (51), 2:2 Stanić (60), 2:3 – Kriste (75), 3:3 – Všetečka (88)

Suci: Ivan Blažević, Tin Debogović, Mario Lešković

Igrač utakmice: Krunoslav Všetečka

Kupinec je preko raspoloženog Všetečke poveo u dva navrata, no Rugvičani su oba puta poravnali rezultat te poveli u posljednjom trećini. Ipak, u samoj završnici Všetečka uspijeva zabiti za 3:3 i podjelu bodova u Kupincu.

Spomenuti igrač Kupinca zatresao je mrežu u 17. minuti, što je ujedno bio jedini pogodak u prvom dijelu. U nastavku rano zabija Rašić s bijele točke, ali Všetečka ubrzo donosi novu prednost domaćem sastavu. Nakon sat vremena igre Stanić trese Bolšecevu mrežu za 2:2, a Kriste donosi prednost Rugvici u 75. minuti. Činilo se kako će Rugvičani koji su u dva navrata morali loviti rezultat na kraju otići kući s tri boda, ali tada se po treći puta ukazao Všetečka postigavši hat-trick.

Žutima izmakla bitna pobjeda

Remijem su Rugvičani ostali na četrnaestoj poziciji s 11 boda. Isto toliko ima i Jamnica nakon slavlja u Bedenici (0:1), ali uz lošiju gol razliku. Šteta je što Rugvica nije uspjela održati prednost iz 75. minute jer bi takvim raspletom preskočiti Strmec i Kupinec te zasjeli na dvanaestu poziciju. Novu priliku za upisati pobjedu Golubićev sastav imat će ove nedjelje kada im dolazi HNK Gorica II.

Rezultati ostalih utakmica 14. kola: Lukavec 1:1 Top, Rakovec 1:3 Sutla, Strmec 0:1 Jamnica, Vatrogasac 0:7 Bistra, Dinamo (J) 3:0 Laduč, HNK Gorica II 4:0 Sloga SU-ZA, Lomnica 1:0 Klas.

NK Kupinec: Bolšec, Maretić, Belan, N. Golojuh, Petković, M. Golojuh, Mravunac, Všetečka, Pavek, Samarđija (od 53. Borković), Jurenec

Trener: Stjepan Puščak

NK Rugvica: Andrijanić, Mujčić, Sandelić (od 46. Hašimović), Smolko, I. Fišter, Stanić, Rašić, K. Fišter (od 46. Stipić), Salatović, Kriste, Juroš

Trener: Matej Golubić