Brcko položio ispit: GREDELJ DONIO POBJEDU

1. ŽNL Istok - 11. kolo

NK Brcko 2:1 NK Sloga

Pobjedom protiv Sloge nastavljen je odličan niz Vukšanove momčadi koja je u posljednja 4 kola osvojila 10 od mogućih 12 bodova. „Utakmica s puno trke u kojoj je cijela ekipa dala sve od sebe“ – Božidar Balija.

ŠRC Brckovljani, subota 21. listopada, 15:30 sati

Strijelci: 0:1 – Šeremet (2), 1:1 – Gredelj (29), 2:1 – Gredelj (51)

Igrač utakmice: Matija Gredelj

Sloga je rano povela na ŠRC Brckovljani, pokazavši zašto je druga momčad lige, no Brcko je timskom igrom uzvratio i nakon pola sata zabio te započeo preokret. „Utakmica s puno trke u kojoj je cijela ekipa dala sve od sebe“ – Božidar Balija. Pobjedom protiv Sloge nastavljen je odličan niz Vukšanove momčadi koja je u posljednja 4 kola osvojila 10 od mogućih 12 bodova, Brcko u usponu: SLOGA PRAVI ISPIT.

Dvoboj devetki

Gosti su poveli na otvaranju utakmice preko Šeremeta, a rezultat je u 29. minuti poravnao Gredelj. Kao konačni pobjednik iz dvoboja devetki izlazi Gredelj u nastavku susreta kada je zatresao mrežu po drugi puta. Tijekom susreta došlo je do jednog nezgodnog duela, gdje je nakon sudara glavama ukazana je pomoć Dominiću i Kormanu, odnosno pozvana hitna. „Dominić je dobio osam šavova, a Korman sedam i bio u nesvijesti pola minute“ – Balija. Također Balija se osvrnuo i na poteze sudačke trojke iz Gorice, „neutralni suci, korektno suđenje i odmah drugačiji rezultat.“

NK Brcko: Horvat, Krapec, Antunović, Ćaćić (od 25. Dominić), Kojundžija, Milin, Mušanović, Brkić (od 57. Žutak), Gredelj, Svaguša, Dorotić (od 76. Đižgora)

Trener: Slavko Vukšan

NK Sloga: Tičak, Ivoš (od 71. Pokupec), Marić, Pleteš, Korman (od 86. Petričević, Radoš, Bosankić (od 46. Budja), Sokolić, Šeremet, Hadaš, Broz