DUGOSELCIMA ŽUPANIJSKI KUP

Juniori NK Dugo Selo osvajači su nogometnog kupa NSZŽ. U finalnoj utakmici koja se ovog utorka igrala u Velikoj Gorici naši nogometaši su se sastali s vršnjacima NK Samobor.

Gledali smo čvrstu, borbenu i dopadljivu utakmicu kako i dolikuje finalu.  Nakon terenskog ispitivanja snaga naši igrači u 19. minuti dolaze u vodstvo 1:0 preko raspoloženog  A. Ivanića. Zgoditak je na trenutak donio zbunjenost među protivničke igrače što naši igrači ne koriste i u 31. minuti momčad NK Samobora poravnava  rezultat na 1:1 što je ujedno  bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavak susreta obje momčadi ulaze otvoreno s ciljem postizanja zgoditka. Gledamo dinamičnu utakmicu gdje se bolje snalaze naši nogometaši i u 54. minuti dolaze u vodstvo 2:1  preko M. Kajtazija , a samo minutu kasnije povećavaju rezultat golom Krstanovića za 3:1. Do kraja utakmice gledamo napore Samoborčana da izjednače rezultat i period utakmice gdje bilježimo nekoliko stopostotnih prilika na obje strane no igrači trenera I. Kovačevića su mudrom igrom održali stečeno vodstvo i utakmica završava 3:1 pobjedom naših junaka.

Ovaj vrijedni rezultat su izborili I. Krstanović, I. Brbot, M. Babić, D. Velagić, A. Ivanić, J. Zelić, F. Rakiževac, D. Ačkar, M. Kajtazi, M. Pirin, K. Rohlik, B. Brus , M. Trupeljak, I. Božić, K. Jurković, P. Ravlić, P. Štefanović, I.Tokić, P. Vilušić, M. Perić, A. Pirin, F. Pandžić, A. Tahirević pod dirigentskom palicom trenera Igora Kovačevića.