PIONIRI UHVATILI ZALET

Pioniri NK Dugo Selo su u prošlom kolu upisali maksimalan učinak . U I ligi NSZŽ su na domaćem terenu mlađi pioniri slavili pobjedu 2:1 protiv vršnjaka iz NK Vatrogasac Zdenci , dok su stariji pioniri također slavili rezultato 2:0.

U II ligi NSZŽ opet smo vidjeli pobjede obadvije naše kategorije protiv NK Jamnice. Mlađi pioniri u ostvarili pobjedu 5:1 , a stariji pioniri 4:1. Ove pobjede nazanka su hvatanja zaleta naših pionira za  kraj prvenstva  . Nadamo se nastavku pozitivnog niza i nastavak borbe u I ligi NSZŽ za plasman u viši rang.

T.Š

RASPORED UTAKMICA 22./23.04.2017

KATEGORIJA

UTAKMICA

DATUM

VRIJEME

PRSTIĆI   II

NK DUGO SELO – NK DINAMO-HIDREL

23.04.2017. nedjelja

                    10:00 h

PRSTIĆI   III

NK BRCKO – NK DUGO SELO

23.04.2017. nedjelja

                   10 :00h

LIMAĆI     II

NK DUGO SELO – NK DINAMO-HIDREL

23.04.2017. nedjelja

                    11:30 h

LIMAĆI     III

NK BRCKO – NK DUGO SELO

23.04.2017. nedjelja

                    11:30 h

MLAĐI PIONIRI    I

HNK GORICA VM – NK DUGO SELO

23.04.2017. nedjelja

                    10:00 h

MLAĐI PIONIRI    II

NK BESTOVJE – NK DUGO SELO

22.04.2017. subota

                    10:00 h

STARIJI PIONIRI  I

HNK GORICA VM – NK DUGO SELO

23.04.2017. nedjelja

                    11:30 h

STARIJI PIONIRI  II

NK BESTOVJE – NK DUGO SELO

22.04.2017. subota

                    11:30 h

KADETI

NK TEKSTILAC – NK DUGO SELO

23.04.2017. nedjelja

                    14:30h

JUNIORI

NK TEKSTILAC – NK DUGO SELO

23.04.2017. nedjelja

                    16:30h

 

REZULTATI  ODIGRANIH  UTAKMICA  PROŠLOG  KOLA  15/17.04.2017

KATEGORIJA

UTAKMICA

REZULTAT

PRSTIĆI  I

NK NAFTAŠ IVANIĆ -  NK DUGO SELO

0 : 4

PRSTIĆI  III

NK SLOGA KRIŽ - NK DUGO SELO

2 : 15

LIMAĆI   I

NK NAFTAŠ IVANIĆ -  NK DUGO SELO

 2 : 3

LIMAĆI    III

NK SLOGA KRIŽ - NK DUGO SELO

2 : 5

MLAĐI  PIONIRI  I

NK DUGO SELO – VATROGASAC (Z)

2 : 1

MLAĐI PIONIRI  II

NK DUGO SELO – NK JAMNICA

5 : 1

STARIJI  PIONIRI  I

NK DUGO SELO – VATROGASAC (Z)

2 : 0

STARIJI  PIONIRI  II

NK DUGO SELO – NK JAMNICA

4 : 1

KADETI

NK VINOGRADAR - NK DUGO SELO

2 : 2

JUNIORI

NK VINOGRADAR - NK DUGO SELO

5 : 0

T.Š