Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Rugvica, nedjelja 30. listopada, 14:30 sati

Strijelci: Rugvica – Jozo Rašić (50'), Tomislav Juroš (67')

Brcko – Mislav Sonarić (42')

Suci: Stjepan Pajać, Dean Budić, KrunoslavCvetnić

Debri općina u Rugvici završio je slavljem domaće momčadi nakon početnog zaostatka. Brcko je poveo koncem prvog dijela, no Rugvičani su stalnim pritiskom uspjeli izjednačiti i preokrenuti rezultat.

Ekipa Rugvice stvorila je četiri prilike za pogodak u prvom dijelu, no nisu uspjeli zatresti Caputovu mrežu. Domaći sastav izborio je u jedanaesterac u 11. minuti – s bijele točke promašuje Salatović. Odličnu priliku imao je K. Fišter u 37' čiji udarac pogađa vratnicu. gosti su imali jednu priliku u prvom dijelu te su je iskoristili. Korner s desne strane izvađa Cindrić, a za vodstvo Brcka u metežu pred vratima Rugvice zabija Sonarić (42').

Prednost Brcka nestala je nakon pet minuta igre – Rašić (50') pogađa za 1:1. Na 2:1 povisuje Juroš u 66' golom iz zaleđa koji je poništen, no samo minutu nakon toga postiže valjani pogodak, poslavši loptu u bliži kut vratara Brcka. Preostalih dvadesetak minuta domaći sastav stvorio je još nekoliko prilika i nastavio s ofenzivnijom igrom. Uputili su još nekoliko udaraca, a većina ih je otišla izvan okvira vratara Brcka.

U ostalim susretima NK Sava upisala je pobjedu u gostima kod Dubrave, dok je Oborovo poraženo u Vukovini kod Bana Jelačića.

NK Rugvica: Matijević, Mujčić, Delač, Bosankić, Stanić, Barberić, I. Fišter (C), Rašić, K. Fišter, Salatović, Juroš

Zamjene: Radman, Brtan, Hašimović, Marijan, Noršić

Trener: Matej Golubić

NK Brcko: Caput, Mušanović, Valaško, Vešligaj, Knežević, Škoro, Jagatić, Kojundžija, Grgošević, Cindrić (C), Sonarić

Zamjene: Šporiš, Balija, Antunović, Dominić, Kljajić