NK RUGVICA SAVA 1976 HVATA PRIKLJUČAK

Nogometaši NK Rugvica Sava 1976 su nakon pobjede u prošlom kolu u Rakovcu nastavili seriju dobrih utakmica i pobjeda.

Ovog vikenda na domaćem terenu ugostili su momčad NK Klas koja je jedan od pretendenata za sami vrh ljestvice JŽNL. Na samom otvaranju utakmice već u 2.minuti Rugvičani dolaze u vodstvo golom Filipovića. Rani zgoditak domaćinima daje krila koji  čvrstom igrom u središnjici terena ne dozvoljavaju gostima da uspostave svoju igru i drže ritam igre na svojoj strani. U nastavku susreta bilježimo nekoliko izglednih prilika domaćih igrača koji  u 87.minuti potvrđuju svoju pobjedu drugim golom Filipovića za konačnih 2:0. Iako su u sezonu ušli sa dosta oscilacija momčad NK Rugvica Sava 1976 je dolaskom na kormilo trenera Ante Klarića počela hvatati zalet. Ovom mini  serijom od dvije pobjede u nizu učvrstili su se na 10.mjestu ljestvice JŽNL. U sljedećem kolu na krilima dobre forme gostuju kod NK Laduč.