NOGOMETAŠI NK DUGO SELO NE POSUSTAJU

Nogometaši NK Dugo Selo ruše osobni rekord i ujedno se nameću kao hit momčad jesenskog dijela sezone. U subotu su na gostovanju kod NK Ponikve rezultatom 1:0 osvojili tri boda i ostvarili šestu pobjedu u nizu. Ovo je najbolji skor Dugoselaca od kako se takmiče u III HNL.

Poznavatelji nogometa u Dugom Selu pamte seriju od deset utakmica bez poraza u III HNL, ali ovakva serija od šest pobjeda u nizu do sada nije ubilježena. U najavi utakmice trener Biškup je rekao da je cilj sa ovog gostovanja vratiti se neporažen, no ukoliko se otvori prilika za osvojiti sva tri boda da će je momčad znati iskoristit. Predviđanja trenera su se obistinila, jer već na samom početku utakmice naši igrači dolaze u vodstvo. Nakon korenera na drugoj vratnici spretni Salatović posprema loptu u mrežu domaćina za vodstvo NK Dugo Selo. Rano vodstvo je našim igračima donijelo potrebnu mirnoću i stabilnost koji čvrstim i discipliniranim blokom u središnjici terena ne dozvoljavaju domaćinu da se razmaše i stvori priliku za poravnanja rezultata. Do kraja prvog poluvremena izdvajamo jedan pokušaj Darojkovića no bez promjene rezultata, pa se na odmor odlazi sa vodstvom naših igrača. U nastavku susreta gledamo presliku prvog poluvremena. Domaćini ne nalaze načina da se nametnu našoj momčadi ,pokušavaju iz prekida sa poludistance no bez uspijeha. Najbolji pojedinac u redovima domaćina je bio vratar koji odličnom intervencijom zaustavlja udarac  Batarilo-Čerdića i nešto kasnije odlično postavljanje i izlazak   kod pokušaja Benkovića . Sa ova tri boda momčad NK Dugo Selo se pomaknula na četvrtu poziciju ljestvice III HNL zapad. U sljedećem kolu naši igrači na domaćem terenu dočekuju NK Zagorec iz Krapine u subotu 27.10.2018 u 15:00 h.