DUGOSELCIMA PRIPAO DERBI PROTIV NK ZELINE

Pioniri NK Dugo Selo su u prošlom kolu na domaćem terenu odmjerili snage u prvenstvenim susretima sa vršnjacima iz NK Zeline. Mlađi pioniri I su u efikasnoj igri slavili uvjerljivim rezultatom 18:0.

Stariji pioniri I su nešto teže od očekivanog savladali svoje vršnjake rezultatom 1:0. Ovim pobjedama naše momčadi su u zajedničkom zbroju bodova, a koji se vrednuje za plasman u viši rang prvoplasirani u Županiji i po završetku prvenstava sredinom lipnja će igrati kvalifikacije za viši rang takmičenja sa protivnicima iz drugih Županijskih saveza.

T.Š.

RASPORED UTAKMICA 25/26/27.05.2018

 

KATEGORIJA

 

UTAKMICA

DATUM

VRIJEME

PRSTIĆI   I

 

NK ZELINA – NK DUGO SELO

27.05.2018. nedjelja

                   10:00 h

PRSTIĆI   II

 

NK GRADIĆI – NK DUGO SELO

16.05.2018. subota

                     13:00 h

PRSTIĆI   III

 

NK NAFTAŠ-IVANIĆ - NK DUGO SELO

26.05.2018. subota

                     10:00 h

LIMAĆI     I

 

NK ZELINA – NK DUGO SELO

27.05.2018. nedjelja

                   11:30 h

LIMAĆI     I

 

NK DUGO SELO – NK BREGANA

25.05.2018. petak

                     18:30 h

LIMAĆI     II

 

NK KLAS - NK DUGO SELO

naknadno

LIMAĆI     III

 

NK NAFTAŠ-IVANIĆ - NK DUGO SELO

26.05.2018. subota

                     11:30 h

MLAĐI PIONIRI     I

 

HNK GORICA - NK DUGO SELO

26.05.2018. subota

                     10:00 h

MLAĐI PIONIRI   II

 

NK BRCKO - NK DUGO SELO

26.05.2018. subota

                   10:00 h

MLAĐI PIONIRI   III

 

NK DUGO SELO – NK VATROGASAC

26.04.2018.   subota

                     10:00 h

STARIJI PIONIRI   I

 

HNK GORICA - NK DUGO SELO

26.05.2018. subota

                     11:30 h

STARIJI PIONIRI   II

 

NK BRCKO - NK DUGO SELO

16.05.2018. subota

                   11:30 h

KADETI

 

NK DUGO SELO – NK ILOVAC

26.05.2018. subota

                   15:30 h

JUNIORI

 

NK DUGO SELO – NK ILOVAC

26.05.2018. subota

                   17:30 h

T.Š

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA PROŠLOG KOLA 19/20.04.2018

KATEGORIJA

 

UTAKMICA

 

REZULTAT

PRSTIĆI   I

 

NK DUGO SELO – NK KURILOVEC

 

3 : 0

PRSTIĆI   II

 

NK KURILOVEC – NK DUGO SELO

 

4 : 13

PRSTIĆI   III

 

NK DUGO SELO – NK ZELINA

 

4 : 4

LIMAĆI   I

 

NK DUGO SELO – NK KURILOVEC

 

6 : 0

LIMAĆI   II

 

NK DUGO SELO – NK GORICA 03

 

9 : 1

LIMAĆI   III

 

NK DUGO SELO – NK ZELINA

 

3 : 1

MLAĐI PIONIRI   I

 

NK DUGO SELO – NK ZELINA

 

18 : 0

MLAĐI PIONIRI   II

 

NK DUGO SELO – NK LOMNICA

 

5:0

MLAĐI PIONIRI   III

 

NK DUGO SELO – NK POLET

 

4 : 0

STARIJI PIONIRI I

 

NK DUGO SELO – NK ZELINA

 

1 : 0

STARIJI PIONIRI II

 

NK DUGO SELO – NK LOMNICA

 

4 :0

KADETI

 

NK DUGO SELO – NK PRIGORJE ŽERJAVINEC

 

0 : 2

JUNIORI

 

NK DUGO SELO – NK PRIGORJE ŽERJAVINEC

 

1 : 2

T.Š