Najava natjecanja sportskih klubova Grada Dugo Selo za vikend 22.,23. i 25.4.2017.g.

NK Dugo Selo

3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 23. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK DUBRAVA-TIM KABEL    

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017. u 16:30 sati

Druga NL Središte juniori - 25. kolo

- Utakmica NK TEKSTILAC-RAVNICE - NK DUGO SELO    

- Mjesto: Zagreb

- Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 16:30 sati

Druga NL Središte kadeti - 25. kolo

- Utakmica NK TEKSTILAC-RAVNICE - NK DUGO SELO    

- Mjesto: Zagreb

- Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 14:30 sati

Druga NL Središte juniori - 21. kolo – zaostala utakmica

- Utakmica NK LUČKO - NK DUGO SELO    

- Mjesto: Lučko

- Vrijeme: Utorak, 25. travnja 2017. u 15:00 sati

Druga NL Središte kadeti - 21. kolo - zaostala utakmica

- Utakmica NK LUČKO - NK DUGO SELO    

- Mjesto: Lučko

- Vrijeme: Utorak, 25. travnja 2017. u 17:00 sati

MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 20. kolo

- Utakmica HNK GORICA VM- NK DUGO SELO    

- Mjesto: Velika Mlaka

- Vrijeme: Nedjelja, 26. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ- 19. kolo

- Utakmica NK BESTOVJE - NK DUGO SELO    

- Mjesto: Bestovje

- Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

Turopoljska liga mladeži – Jug (Prstići i početnici – Dugo Selo II) – 15. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO – DINAMO-HIDREL

- MJesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 11:00 i 12:00 sati

Liga prstića i limaća – NS DS – 13. kolo

- Utakmica NK BRCKO – NK DUGO SELO

- Mjesto: Brckovljani

- Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 10:00 i 11:00 sati

 

NK Ostrna

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori)

- Utakmica:  NK RUGVICA - NK OSTRNA

- Mjesto: Rugvica

- Vrijeme: Subota, 22.4.2017. u 17:00 sati

3.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)

- Utakmica: NK KUČE - NK OSTRNA

- Mjesto: Kuče

- Vrijeme: Četvrtak, 20.4.2017. u 17:00 sati

 

MRK Dugo Selo

22.04.2017: 24.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SJEVER“ – SENIORI.

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK IVANČICA IVANEC početak utakmice u 19,00 sati

23.04.2017: 11.krug, 1.Hrvatska kadetska rukometna liga – kadeti 2000.god

Dugo Selo : MRK DUGO SELO – RK ĐAKOVO               početak utakmice u 10,30 sati

                    RK PAVLEKI – MRK DUGO SELO                početak utakmice u 14,15 sati

23.04.2017: 26.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god.

Ivanić: MRK IVANIĆ – MRK DUGO SELO                       početak utakmice u 18,00 sati

22.04.2017: 10.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god.

Karlovac : RŠK KARLOVAC – MRK DUGO SELO          početak utakmice u 12,00 sati

 

KK Dugo Selo

1.) III. juniorska liga Centar - 11. Kolo

- Utakmica: KK DUGO SELO - KK VERN II

- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

- Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017.g. u 12:30 sati

2.) IV. mlađekadetska liga Centar - 10. kolo

- Utakmica: KK JASKA - KK DUGO SELO

- Mjesto: Jastrebarsko, SŠ Jastrebarsko

- Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017.g. u 13:15 sati

 

Šahovski klub Dugo Selo

Pojedinačno kadetsko prvenstvo Zagrebačke županije u šahu.

Datum: 22. travnja (subota) i 23. travnja (nedjelja) 2017.

Vrijeme: 10:00 sati

Mjesto: Osnovna škola "Stjepan Radić", Božjakovina

 

Auto klub Dugo Selo

Ovog vikenda, u nedjelju 23. travnja, održava se natjecanje u autoslalomskim vožnjama na području Grada Kutine pod nazivom "Kup Moslavine 2017."

Natjecanje se boduje za Prvenstvo Centralno Europske zone, Prvenstvo Hrvatske i Prvenstvo Sjeverne lige, te s ponosom najavljujemo i nastup naših vozačica i vozača.

Za AK Dugo Selo ulicama grada Kutine će svoje prve autoslalomske bodove loviti:

Branko Balić - Honda Civic 1.6i - klasa 2
Sven Škorić - Renault Clio - klasa 2 i kategorija Juniori
Dijana Kuprešak - Fiat Punto - klasa 2 i kategorija Vozačice
Armend Jahaj - Autobianchi A112 - klasa 5
Mirela Stern - Fiat Cinquecento - klasa 5 i kategorija Vozačice
Ana Čižmek - Fiat Cinquecento - klasa 5 i kategorija Vozačice
Mario Švaljek - Suzuki Swift - klasa 5
Hrvoje Čižmek - Mazda MX3 - klasa 5
Mario Petreković - VW Golf III GTi - klasa 6
Filip Maras - BMW E30 - klasa 6

 

Taekwondo klub Dugo Selo

 8. BISTRA OPEN I LIMAČ KUP

- međunarodno taekwondo natjecanje

KATEGORIJE: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori ( borbe i forme )

MJESTO: Sportska dvorana „ Sutinska vrela“, Podsusedski trg 14, Podsused , Zagreb

VRIJEME: 22.4. 2017. Subota od 9.00 do 19.00

Taekwondo klub Dugo Selo nastupa sa 20 natjecatelja u sportskim borbama i to u kategorijama limača, mlađih kadeta, kadeta i juniora.

 

ŠRD Dugo Selo

DRUŠTVENO NATJECANJE ŠRD „DUGO SELO“

9. MEMORIJAL FRANJO GENZIĆ

POZIVAJU SE ČLANOVI ŠRD « DUGO SELO NA „DRUŠTVENO NATJECANJE“

9. MEMORIJAL FRANJE GENZIĆA

Lov ribe udicom na plovak

koje će se održati 22.travnja 2017. ( subota ) na jezeru Ciglana 1

s početkom u 07,00 sati.

Satnica natjecanja :

07,00 – 07,30 prijava natjecatelja

07,30 – 08,00             izvlačenje brojeva i odlazak na stazu

08,00 – 09,00             priprema za natjecanje

09,00 – 12,00             natjecanje

12,00 – 13,00             vaganje ulova i proglašenje rezultata